French Languages

Changer de langue


Albania Albanie - Immobilier en Fier Albanie

Albania Pays: Albanie (4389) | Région: Fier
search Filtres (1)

 • Albania Fier: • Type de propriété:

  location Ville
  signup Nouvelles annonces par email   fav

  Trouvé 539 Fier Immobilier à vendre

  Commerce


  Revente

  -

  Chambres

  1

  Salles de bains

  47 000

   Emplacement exact non fourni

  Fier, Albanie Albanie

  € 47 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Commerce à vendre en Fier, Fier, Albanie. Salles de bains: 1 Superficie de Commerce: 40m2. ...
  Voir les détails
 • Commerce


  Revente

  -

  Chambres

  1

  Salles de bains

  85 000

   Emplacement exact non fourni

  Fier, Albanie Albanie

  € 85 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Commerce à vendre en Fier, Fier, Albanie. Salles de bains: 1 Superficie de Commerce: 104m2. Terrain: 104m2. ...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  22 554
   4000 m2
   Superficie


  Fier, Albanie Albanie

  € 22 554

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Terrain à vendre en Fier, Fier, Albanie. Superficie de Terrain: 4000m2. ...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  3

  Chambres

  1

  Salles de bains

  33 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 33 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Appartement à vendre en Fier, Fier, Albanie. Chambres: 3 Salles de bains: 1 Superficie de Appartement: 74m2. ...
  Voir les détails
 • Advertisement

  Appartement


  Revente

  4

  Chambres

  2

  Salles de bains

  58 600
   146.5 m2
   Superficie


  Fier, Albanie Albanie

  € 58 600

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Appartement à vendre en Fier, Fier, Albanie. Chambres: 4 Salles de bains: 2 Superficie de Appartement: 146.5m2. ...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  11 000
   5636 m2
   Superficie


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 11 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Terrain à vendre en Lushnje, Fier, Albanie. Superficie de Terrain: 5636m2. ...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  11 000
   5636 m2
   Superficie


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 11 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Terrain à vendre en Lushnje, Fier, Albanie. Superficie de Terrain: 5636m2. ...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  42 000
   5313 m2
   Superficie


  Fier, Albanie Albanie

  € 42 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Terrain à vendre en Fier, Fier, Albanie. Superficie de Terrain: 5313m2. ...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  Studio

  Chambres

  -

  Salles de bains

  16 707


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 16 707

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Appartement à vendre en Lushnje, Fier, Albanie. Superficie de Appartement: 500m2. ...
  Voir les détails
 • Maison-Villa


  Revente

  2

  Chambres

  1

  Salles de bains

  60 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 60 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Maison-Villa à vendre en Fier, Fier, Albanie. Chambres: 2 Salles de bains: 1 Superficie de Maison-Villa: 800m2. ...
  Voir les détails
 • Maison-Villa


  Revente

  3

  Chambres

  1

  Salles de bains

  85 000


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 85 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Maison-Villa à vendre en Lushnje, Fier, Albanie. Chambres: 3 Salles de bains: 1 Superficie de Maison-Villa: 148m2. ...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  1

  Chambres

  1

  Salles de bains

  29 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 29 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Appartement à vendre en Fier, Fier, Albanie. Chambres: 1 Salles de bains: 1 Superficie de Appartement: 68m2. ...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  4

  Chambres

  2

  Salles de bains

  85 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 85 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Appartement à vendre en Fier, Fier, Albanie. Chambres: 4 Salles de bains: 2 Superficie de Appartement: 139m2. ...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  208 540
   6319 m2
   Superficie


  Fier, Albanie Albanie

  € 208 540

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Terrain à vendre en Fier, Fier, Albanie. Superficie de Terrain: 6319m2. ...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  5

  Chambres

  2

  Salles de bains

  73 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 73 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Appartement à vendre en Fier, Fier, Albanie. Chambres: 5 Salles de bains: 2 Superficie de Appartement: 140m2. ...
  Voir les détails
 • Commerce


  Revente

  1

  Chambres

  1

  Salles de bains

  117 000


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 117 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Commerce à vendre en Lushnje, Fier, Albanie. Chambres: 1 Salles de bains: 1 Superficie de Commerce: 130m2. ...
  Voir les détails
 • Maison de vill


  Revente

  -

  Chambres

  1

  Salles de bains

  180 000


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 180 000

 • Propriété à vendre (traduction non disponible): Maison de ville à vendre en Lushnje, Fier, Albanie. Salles de bains: 1 Superficie de Maison de ville: 272m2. ...
  Voir les détails
 • Maison-Villa


  Revente

  5

  Chambres

  3

  Salles de bains

  165 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 165 000

 • ? FIER du ? BISHANAKE de SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN Shitet vilë 3katëshe në lagjen ?Bishanake?Fier.Sipërfaqja totale e truallit është 300m2 prej të cilave 124m2 është e pëbërë nga vila.Vila është e pajisur me sistem kaldaje (naft) në çdo kat si dhe kamera sigurie në çdo cep të shtëpisë,porta të telekomanduara të hyrjes dhe garazhit + dush diellor.Kati i dytë është i pajisur me oxhak energjik që çon avull të ngroht nëpër dhoma,si dhe çdo dhomë ka kondicioner.Garazhi është i gjatë 13m ku mund të parkohen 2 makina +rafte ku mund të vendosni veglat e punës.Punime gur skrapari në oborr+3 çesma guri + pus.Shtëpia është e përbërë nga 6 dhoma gjumi+2 sallon kuzhinë +2 dhoma studimi+3 banjo+ 2 ballkone + 2 depo të vogla për vendosjen e kaldajës dhe të naftës.Punimet e shtëpisë si tarraca edhe muret janë sistem kapot dhe grafiato.Hyrja e katit të parë është i veçuar nga 2 katet e tjera. Shitet e mobiluar me nje çmim prej 165000 euro/total ...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  380 000
   7000 m2
   Superficie

   Emplacement exact non fourni

  Lushnje, Albanie Albanie

  € 380 000

 • SHITET TOKË SONT NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE Shitet tokë are në Karbunarë e Poshmte, Lushnje. Sipërfaqa e rokës është 7000 m2, me lokacion të favorshëm pranë Autostradës Lushnje-Fier. Momentalisht toka është Serë në prodhim. Shitet me çmimin prej 380 000 ?/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Informations supplémentaires TypeLand de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  4

  Chambres

  1

  Salles de bains

  42 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 42 000

 • OKAZION ! ! ! ! ULET ÇMIMI ! ! ! SHITET SHTËPI NË PRIVÉ LAGJEN 15 TETORI, FIER Shitet shtëpi private në lagjen 15 Tetori. Sipërfaqa totale është 113.9m2 . Organizohet në: 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë , 1 tualet dhe 1 ballkon. Çmimi ulet nga është 42000 euro/total në 35000 euro/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Informations supplémentaires TypeApartment de propriété CityFier CertificateYes de propriété PriceYes négociable Propriété floor1 Pozicioni PronësPerëndim Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  3

  Chambres

  1

  Salles de bains

  40 000


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 40 000

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE Shitet apartament 2+1 në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Apartamenti ndodhet në katin e 5të të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Çmimi i shitjes është 40 000 ? /Total Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ?? 069 40 35 476 Informations supplémentaires TypeApartment de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Propriété floor5 Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  90 000
   30000 m2
   Superficie


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 90 000

 • ? DU ? LUSHNJË DE SHITET TOKË ARË NË NGURRËZ SHITEN 30 DYNYM TOKË ARË NË NGURRËZ. LUSHNJË. Toka është e përshtatshme për ç?do lloj aktiviteti si: sérums, etj de magazina. Ndodhet buzë rrugës dhe në një zonë të përshtashme për bujqësi, si dhe ka afër kanalin kullues. Shitet me një çmim prej 90.000 ?/total. Çmimi është i negociueshëm. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit: +35569 40 35 476 Informations supplémentaires TypeLand de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Pozicioni PronësLindje Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  2

  Chambres

  1

  Salles de bains

  36 000


  Fier, Albanie Albanie

  € 36 000

 • SHITET APARTAMENT 1+1, ? FIER DU ? KONGRESI PËRMETIT DE LAGJA Shitet apartament 1+1 në lagjen ?Kongresi Përmetit? Fier. Ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Organizohet në: 1 dhoma, kuzhinë + soxhorno, 1 banjo ,2 ballkon. Shitet me çertifikatë pronësie dhe totalisht i mobiluar me çmimin: 36 000 ? /total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ?? +355 69 40 35 476 Informations supplémentaires TypeApartment de propriété CityFier CertificateYes de propriété PriceYes négociable Propriété floor4 Pozicioni PronësJug Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Commerce


  Revente

  2

  Chambres

  7

  Salles de bains

  520 000
   2390 m2
   Superficie


  Fier, Albanie Albanie

  € 520 000

 • SHITET OBJEKT NË LAGJEN 11 JANARI, FIER ! Shitet objektë në lagjen 11 Janari, Fier. Objekti ka sip. 1090m2 hapsirë brënda, ndersa trualli ka sip. 1300m2. Ndodhet në një zonë të qetë, është i përshtatshëm për institucione arsimore të çdo niveli, qëndër mjekësore, qëndër sportive ose për çdo investim tjetër! Për informacione më të detajuara ?? +355 69 40 35 476 Informations supplémentaires TypeBusiness de propriété ambiant CityFier CertificateYes de propriété PriceYes négociable Propriété floor4 Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  2

  Chambres

  1

  Salles de bains

  30 072
   87.2 m2
   Superficie


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 30 072

 • SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, LUSHNJË. SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, LUSHNJË. Apartamenti ndodhet në katin e 5të të një pallati me ashensor. Sipërfaqja e tij është 87.2 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe jepet me qira i pamobiluar Çmimi i qirasë është Lekë/total. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: + 35 476 Informations supplémentaires TypeApartment de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Propriété floor5 Pozicioni PronësVeri-Perëndim Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Commerce


  Revente

  3

  Chambres

  2

  Salles de bains

  337 150


  Fier, Albanie Albanie

  € 337 150

 • Traduit : ENVIRONNEMENT COMMERCIAL À VENDRE DANS LE VOISINAGE ; 16 avril ; , Environnement commercial de FIER à vendre avec un secteur de : 613 m2, le 1 espace ouvert privé d'étage. L'environnement est organisé : 2 salles de bains, garde-robe, 2 bureaux, carlingue électrique triphasée privée, stationnement fermé. Perfectionnez pour différentes usines, telles que des tailleurs, etc. L'environnement est surveillé par des appareils-photo et a le service administratif. Pavé avec des tuiles et bien allumé. Le bâtiment est situé dans une position géographique très favorable, accessible directement de l'anneau de ville. En vente pour 337 150 ?/montez-vous. Pour plus d'information ou une visite à la propriété contactez-nous. : Téléphone : 355 69 40 35 476 vente négociable de statusFor de propriété de PositionLindje de propriété de la propriété floor1 de PriceYes de certificateYes de propriété de CityFier d'environnement de typeBusiness de prop...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  1

  Chambres

  1

  Salles de bains

  106 000


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 106 000

 • SHITET BODRUM NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet Bodrum në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa e bodrumit është 106 m2, ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivitete të ndryshme. Çmimi i shitjes është 106 000 ?/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Informations supplémentaires TypeBasement de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Terrain


  Revente

  -

  Chambres

  -

  Salles de bains

  91 887
   37000 m2
   Superficie


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 91 887

 • SHITET TOKË ARË NË SAVËR, LUSHNJE Shitet tokë arë në Savër, Lushnje. Sipërfaqa e tokës është 37000 m2, dispononë dokumentacion të rregullt hipotekorë. Shitet me çmimin 0 lekë/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 . Informations supplémentaires TypeLand de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  2

  Chambres

  1

  Salles de bains

  24 000


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 24 000

 • SHITET APARTAMENT NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Ka sipërfaqe 60 m2, i organizuar në: dhomë gjumi, kuzhinë, sallon, ballkon, tualet. Shitet me çmimin prej 24 000 ?/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Informations supplémentaires TypeApartment de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Appartement


  Revente

  Studio

  Chambres

  1

  Salles de bains

  91 887
   5176.53 m2
   Superficie


  Lushnje, Albanie Albanie

  € 91 887

 • SHITET NDËRTESË + TOKË SONT NË GORIÇAJ, LUSHNJE Shitet ndërtesë + truall në Goriçaj, Lushnje. Sipërfaqa Totale është 5176.53 m2, trualli ka sipërfaqe 5000 m2, ndërtesa ka sipërfaqe 176.53 m2 e mobiluar. Shitet me Çmimin prej 11 000 000 Lekë/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476 Informations supplémentaires TypeNdertesë de propriété CityLushnje CertificateYes de propriété PriceYes négociable Propriété floor1 Vente de statusFor de propriété...
  Voir les détails
 • Advertisement
  Page 1 de 18


  Faites la promotion de votre propriété.
  Notre réseau de distribution unique atteint millions de visiteurs chaque mois.
  Créez votre compte gratuit, cliquez ici!